Jdi na obsah Jdi na menu
 


Aktuality 2012

18. června

Od včerejška je u nás na prázdninách Bady. Dnes jej společně s Citou přijela upravit Jitka. V sobotu se potkáme s Áreskem, Kvídem, Gorem a ostatními na Mezinárodní výstavě psů - Intrercanisu v Brně. Už se těším na setkání. Barunka bude tentokrát asi doma pečovat o štěňátka.

 

16. června

Dnes se nám narodilo 7 štěňátek ze spojení

Jasmína z Dražovského hájku a CH. ÁRES FLORES VITAE.

více ve štěňatech

 

15. června

Dnes slaví krásné 3. narozeniny všichni z vrhu "J". Všem moooc gratulujeme.

Dnes se narodila poslední štěňátka od naší Galinky - Galadriel Goldie z Dražovského hájku. Galinka si dala na čas.Tatínkem je již po druhé, jak jinak než ÁRES FLORES VITAE. Mooc gratulujeme!

Dnes se nám již štěňátka nenarodí, ale bude to každým dnem. Jasmínka dnes nežrala vůbec nic. Odpoledne zvracela. Teplota klesla na 36,8 C. Tak uvidíme.

 

10.června

Jasmínka se již pěkně zakulatila. Však se nám také rychle blíží termín porodu. Myslím si, že by mohla mít v pátek 15.6. na své třetí narozeniny pěkné dárečky na světě.

Již se snaží, vždy v nestřeženém okamžiku, hrabat nory v zahradě. Nejvíce jí vyhovují vysázené svahovky...

Každý den poctivě podnikáme zdravotní procházky. Dnes jsme pěkně zmokly, ale jsme v přírodě za každého počasí. Vše již máme nachystáno. Do porodní bedny si Jasmínka chodí v naší přítomnosti. Stále nám ukazuje bříško. Již se tam mimina pěkně hemží.

Postupně k nám jezdí zájemci na štěnátka, na první vzájemnou poznávací návštěvu.

Již se s Barunkou a ostatními těšíme....

 

20. května

Dnes se uskutečnilo setkání našich odchovů.

Kolem 10.00 hod. se začali všichni sjíždět. ( Falco a manželé Mikšovičovi, -Gucci a Áres s Hankou, -nastávající maminka Galinka s Hankou, -Barunka, Bela, Terezka s Jitkou, Martinem a Justýnkou, -Eva s Kvídem, Goro s Janou a Pavlem, - Cita s Aničkou, zatím bez pejska Pavla s Radkem a Shougie s Lenkou. Nejprve jsme se společně seznámili a přivítali na návsi v Dražovicích a následně jsme se vydali směrem k Dražovskému hájku. To již za náma dojela také Hana Zmeková s Radimem, Míšou a Bornou. Zvládla nafotit spoustu fotografií, za což jí patří moje velké poděkování. 

 

setkani-20.5.2012.jpg

 

 

Následovala procházka se psy hájkem a návrat na náves. U nás doma jsme pak vyfotili Shougie, která musela vzhledem k jejímu hárání trávit celý den pod dohledem u nás doma.

Následně jsme se všichni přesunuli do hotelu Nemojanský mlýn. Páníčci si objednali oběd a pejskové se mohli zchladit v příjemném prostředí.

Pak jsme opět nafotili spoustu fotografií v okolí hotelu. Páníčci měli možnost nechat se vyfotit společně se svými miláčky, také společné foto canisterapeutických psů, foto nastávajících rodičů (Áres x Jasmínka)atd...

 

 

setkani-20.5.2012--4-.jpg

No a následovalo sladké překvapení. Bady a Kvído z loňského vrhu oslavili 5. května první narozeniny, tudíž dort byl na jejich počest. Eva s Badym ale nakonec nemohla ze zdravotních důvodů přijet, což ji velmi mrzelo (tak snad příští rok). Kvído si dort velmi prohlížel a dokonce i ochutnal. Rodiče Hessy a Áres mu přihlíželi. Všem zúčasněným dort velmi chutnal, někteří si i přidávali. 

 

 setkani-drazovice-2012-097.jpg

Naše setkání velmi rychle uběhlo. Z ohlasů si myslím, že odjížděli všichni spokojeni. Páníčkové i s drobným dárkem v podobě keramických pejsků (které vytvořili uživatelé soc. služeb ze Sdružení "Piafa" ve Vyškově) a všichni čtyřnožci se sáčkem piškotů.

Ještě jednou bych všem ráda poděkovala za účast a těším se na ty, kteří letos nemohli za náma přijet.   

Poděkování patří též naší Barče, která je mou velkou pomocnicí a ještě jednou Hance Zmekové za fotografie, z kterých budeme vybírat ty nejlepší do kalendáře 2013.

 

10. května 2012 

Dnes mě zastoupila Barunka s manželem u našeho veterináře a s Jasmínkou absolvovali sono. Tak jak jsme si všichni přáli, byla zjištěna u Jasmínky březost. Skvělá zpráva dolétla za mnou až na Mallorcu. O to byla ještě silnější, protože jsem netušila, že společně navštíví pana doktora. Plánovala jsem sono až v pondělí. 

Moc se na další ječmínková štěňátka (Jasmínka, tak jako všechny naše fenky baští zelené potraviny GW) společně s Hankou (paničkou Áreska) z tohoto spojení těšíme.

Pokud máte vážný zájem o štěňátko ze spojení Áres Flores Vitae x Jasmína z Dražovského hájku, kontaktujte mě telefonicky či e-mailem.

 

5. května 2012

Mezinárodní výstava psů Praha

(rozhodčí Alena Čečrdlová)

Justin z Dražovského hájku

třída pravovní - výborný 1, CAC

Justin splnil podmínky pro udělení titulu Šampiona krásy ČR. Gratulujeme!

 

Dnes oslavili své krásné 1. narozeniny kluci z vrhu "K"

- Kvído a Kimmy Bady z Dražovského hájku.

Posílámé velké gratulace!

 

2. května 2012

20. května se uskuteční setkání našich odchovů.

Prosíme všechny páníčky, aby sdělili zda se zúčastní!

 

14. dubna 2012

Dnes byla nakryta Jasmína z Dražovského hájku psem Áres Flores Vitae - otcem našich loňských štěňat Kvída  a Badyho, kteří již brzy oslaví své první narozeniny.